Nvivo Kampüs

NVivo Kampüs ile Windows için NVivo’ nun güçlü veri analiz araçlarını bir araya getirebilirsiniz.

Detayları Keşfedin

NVivo Kampüs ile Windows için NVivo’ nun güçlü veri analiz araçlarını bir araya getirebilirsiniz. Her boyutta ekip tarafından düzenli ve güvenli araştırma iş birliği için yeterli ve aynı zamanda büyük miktarda veri içeren karmaşık araştırma projeleri için idealdir.

Kampüs Lisans, çoklu kullanıcılarda tüm kurum ve kuruluşların gereksinimlerini karşılayan ve tüm kullanıcıların eş zamanlı olarak çalışmalarına katkı sağlayabildiği bir iş birliği platformudur. Ayrıca çoklu kullanıcı ve veri yönetim kapasitesinden faydalanabilirsiniz. Verileri, uzman görüşlerini ve düşünceleri paylaşarak sonuçlara ve bulgulara daha hızlı ulaşabilirsiniz. Proje birleştirme ve çalışmaları kopyalama zahmetiyle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Geliştirilmiş yer yönetimi ve güvenliği: Merkezileştirilmiş veri depolama ve destekleme planıyla çalışmalarınızın çalınma ve kaybolma riskinden kurtulabilirsiniz.

Güçlü hesap ve risk yönetimi; rol tabanlı izinler sayesinde yetkisiz değiştirme ve denetimsiz erişim konularında düzenleyici veri yönetim ilkeleri ve etik ilkelere uygun hareket ettiğinizden emin olabilirsiniz.

Geliştirilmiş ölçeklenebilirlik: Tek bir proje içinde, çoklu çapraz departmanlarda çalışan kullanıcılarla ve geniş veri kümeleriyle çalışabilirsiniz. Güvenilir ve açık kanıtlar sağlayabilirsiniz: Hızlı bir şekilde sonuçları ve bulguları tek bir noktadan gerekçelendirebilirsiniz.

tr_TR
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
???? Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?