NVIVO for Windows

Basitleştirilmiş şeritle ihtiyacınız olan özellikleri kolayca ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli grafikler ve harita araçları kullanarak verilerinizi keşfedin.

Detayları Keşfedin

Gezinme paneli, araştırma sürecinizde size yardımcı olması için ana görevleri “import”, “analyze” ve “explore” başlıkları altında gruplandırır. Basitleştirilmiş şeritle ihtiyacınız olan özellikleri kolayca ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli grafikler ve harita araçları kullanarak verilerinizi keşfedin. Yazılımdaki ifade ve terimler, çağdaş araştırma terimleri ve eğilimleri ile uyumludur.

Her Zamankinden Daha Hızlı Kodlayın

Kodlama şeritlerini görüntülemek için yeni kodlama özellikleri ve seçenekler sunarak kodlamayı daha etkili ve verimli hale getirdik. Metin belgeleriyle çalışırken kodlarınızı kolayca görebilirsiniz. Kodlama şeritlerini yatay olarak görüntüleyebilir, daha kolay okunmalarını sağlayabilirsiniz. Kodladığınız şeyi görmek için bir kodlama şeridine tıklamanız yeterlidir. Kodlama şeritlerini görüntülerken kolay okuyabilmeniz için vurgulanan metnin rengi, kodlama şeridinin rengiyle eşleşir.  

Anı Yayıncılık Nvivo

Sadece Birkaç Tıkla Ortak Verilerinizi İçe Aktarın

Veri toplamak için Word veya Excel kullanın, ardından birkaç tıklamayla verileri NVivo’a sorunsuz bir şekilde gönderin ve analizinizi hemen başlatın. NVivo – Integration, dosyalarınızı düzenlemeniz ve NVivo içinde kolay arama yapmanız için her bir belgeye önemli noktaları not ettiğiniz etiketler eklemenize olanak tanır. Bu zaman kazandıran işlevsellik, tercih ettiğiniz cihazda kolayca veri toplamanızı ve verilerinizi birkaç tıkla içe aktarmanızı sağlar, böylece analizinize hemen başlayabilirsiniz. Yeni NVivo’nuzu Microsoft Windows’ta kullanıyorsanız, e-postalardaki verileri kolayca analiz etmek için Microsoft Outlook’tan anlık içe aktarma işleminden de yararlanabilirsiniz.

Birlikte Çalışmak Artık Daha Kolay

NVivo Collaboration Cloud dünyanın neresinde çalışıyor olurlarsa olsun, ekip üyelerinin projeleri paylaşmalarını sağlar. Her ekip üyesinin görevine göre kullanıcı izinlerini kolayca yönetebilirsiniz. Projenizi bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza indirerek çevrimdışı çalışabilir veya verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Ana projeniz buluta kaydedilir. Böylece projenize her yerden erişebilirsiniz.

tr_TR
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
???? Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?