Navicat™ veri tabanı yönetimini kolaylaştırmak ve bu anlamda maliyetleri düşürmek amacıyla üretilmiş hızlı, güvenilir ve ekonomik bir uygulamadır. Veri tabanı yöneticilerinin, geliştirenlerin veya küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılaştırmak için tasarlanan Navicat güvenle ve kolayca bilgiyi paylaşabilmenize, üretebilmenize, organize edebilmenize ve bilgiye erişimi sağlayabilmenize olanak tanıyan Grafik Kullanıcı Arayüzü ile oluşturulmuş bir yazılımdır.

Navicat, verilerinizi farklı formatlarda kendi veri tabanınıza aktarmanızı sağlar. (Örneğin: Text, MS Excel, MS Access,XML, Dbase, Paradox, HTML, Lotus 1-2-3, QuattroPro veya ODBC kaynaklarından.) Navicat , MySQL, Oracle, SQLite, PostgreSQL Microsoft SQL Server’larla uyumludur.

NAVICAT 15

Gösterişli Dizayn, Maksimum verim

Navicat 15, birçok UI gelişmesiyle karşımıza çıkar. Geliştirilmiş çalışma ortamı ve kategori düzeniyle yeni kullanıcı arayüzü, çalışmanız için önemli olan bilgilerin aktarılmasına odaklanır. Böylece, karmaşık işlerinizi her zamankinden çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Başlatma özelliği ve Dokunmatik Çubuk desteği sayesinde, çalışmanızı organize etmek ve veri tabanı nesnelerinizi gözden geçirmek artık çok daha kolay.

Kullanılabilir ve erişilebilirlik özelliklerini geliştirmek için Navicat 15, sizlere uzman kullanıcı deneyimi sunmaya odaklandı. Yeni sorgu oluşturmak için kısa yolu kullanabilir, favori sekmelerinizi Başlatma bölmesine ekleyebilir ve Navicat başlatıldığında otomatik olarak açılmalarını sağlayabilirsiniz. MacBook Pro Dokunmatik Çubuk sayesinde Navicat özellikleri ve ayarlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

 

SQL İpuçlarıyla Hızlı Kodlama Yapın

Navicat 15 önceden tanımlanmış kod parçacıkları içerdiği gibi siz de çok sık kullandığınız kod parçacıklarıyla kendinize özel bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. SQL Editör’e bir parçacığı sürükleyin ve tekrarlayan kodların yazımında zamandan tasarruf ederken olası hataları da en aza indirgeyin. Bir parçacığın içine yer tutucu ekleyebilir ya da SQL’inizdeki parçacıklarda değişiklik yapabilirsiniz.

 

Kod Tamamlama

Daha fazla anahtar kelime ve öneriler eklenerek kod tamamlama özelliği yeniden düzenlendi. Otomatik tamamlamanın verimliliği ve doğruluğu için iyileştirmeler yapıldı. Kod parçacıkları, kod tamamlama özelliğine eklendi, böylece parçacık önerileri alarak ortak kod sentaksını kısa yoldan hızlıca yazabilirsiniz.

Verilerinizi senkronize etmeden önce nesneleri karşılaştırın

Navicat 15, Yapı Senkronizasyonu için yeni bir mekanizmaya sahiptir. İki veri arasındaki farklılıkları belirlemek ve görsel olarak karşılaştırmak için daha kolay ve anlaşılır bir yol sunar. Ayrıca DDL karşılaştırmalarını yan yana göstererek tüm nesne farklılıklarını bulmanızı kolaylaştırır.

Veri Senkronizasyonu

Veri Senkronizasyonu için birçok fonksiyon getirilerek sizlere yeni bir deneyim sunulmaktadır. Karşılaştırma sonuçları şimdi kayıtlar arasındaki farkları kolayca ayırt etmeniz için sadece kaynakta, sadece hedefte ve aynı olmak üzere belirli durumlara göre listelenmiş ve renklendirilmiştir.

tr_TR
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
???? Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?