Inspiration nedir?

Inspiration, öğrencilere çalışmaları ve başarıyla öğrenmeleri için ilham vermekten, yetişkinlere ve daha verimli çalışan proje ekiplerine yardımcı olmaya kadar, farklı alanlarda kullanmak üzere, akademik ve profesyonel performansın geliştirilmesi amacıyla üretilmiştir. Görsel düşünmede ve öğrenmede öncü olarak kabul edilen Inspiration® Software Inc.’in teknolojik gereçleri öğrencilere, eğitimcilere, 21. yüzyılın iş dünyasının liderlerine düşünürken, öğrenirken, beyin fırtınası ya da analiz yaparken ve yazarken yardımcı olan, görselliğe veya öğrenmeye ilişkin başarısı ispatlanmış metotları temel alır. Inspiration, eğitim alanında fikir üretmede ve öğrenmede bir devrimi gerçekleştiriyor.

Fikirleri Görselleştirin & Geliştirin. Kavramları Anlayın & Muhafaza Edin

Bağlantılar, fikir haritaları, kavram haritaları, grafik düzenleyiciler, süreç akışları ile düşünmek, organize etmek ve yazmak için başka diyagramlar oluşturun. Bu kanıtlanmış görsel düşünme ve öğrenme tekniklerini beyin fırtınası yapmak, ilişkileri araştırmak ve açıklamak, yeni bilgileri bildiklerinizle bütünleştirmek için kullanabilirsiniz.

Inspiration’un Anahat Görünümü’nü kullanarak fikirlerinizi organize edebilir ve projeler ve görevler aracılığıyla daha etkin düşünebilirsiniz. Çalışmanızı planlama ve yazma için yapılandırabilirsiniz. Yazma sürecini desteklemek için nasıl beyin fırtınası yapılacağını ve kompozisyonlar oluşturulacağını öğrenirsiniz. Araştırma bilgilerini toplayabilir ve takip edebilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişim için mantıksal akış, anahat görünümü ile de hızlı bir şekilde ana ve destekleyici fikirler geliştirebilirsiniz.

İletişimi Geliştirin & Sunumlar Oluşturun

Inspiraiton Maps ile iOS için Dosya Paylaşın

Inspiration 9 ve Inspiration Maps arasında belgeleri içe ve dışa aktarın.
Inspiration Maps, iPad ve iPhone’lar için görsel bir düşünme ve öğrenme uygulamasıdır. Diyagramlar ve grafik düzenleyicileri kolayca oluşturun! Organize olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

en_US
WeCreativez WhatsApp Support
Our customer support team is here to answer your questions.
???? Hello, how can I help you?